۱۲ مرداد ۱۳۸۹

اشکال علمی قرآن در مورد خلقت ماهمتن آیه قران :

ای پیغمبر , اگر از تو سوُال کنند که سبب بدر وهلال ماه چیست جواب بده که در ان تعیین اوقات عبادت حج و معاملات مردم است  ونیکوکاری به این نیست که از پشت دیوار به خانه در آیید چه این کار ناشایسته است نیکویی آن است که پارسا باشید و به هر کار از راه ان داخل شوید و تقوی پیشه کنید که رستگار شوید. (قران .سوره بقره. ایه 189)

اشکال علمی قرآن در مورد خلقت ماه
اشکالات علمی قرآن:علت پیدایش کرهُ ماه وزمین میلیاردها سال قبل برای تعیین ایام حج و معاملات درنظرگرفته شدند،از دیگر اشکالات علمی است.


- نقد زندگی تاریخی حضرت محمد 
- جن در قرآن و اسلام 
- تناقضات قران
- آیا حضرت محمد معصوم بوده؟
 
 
 
 

۷ نظر:

 1. شاید تا به حال در خیال خود تصاویر زیادی را روی سطح ماه تصور کرده باشید. شما هم می‌توانید چهره‌های مورد علاقه‌ی خود را روی سطح ماه پیدا کنید.

  پاسخحذف
 2. دوست عزیز اشاره آیه به بدر و هلاله همونطور که خودتون نوشتین که تو تنظیم تقویم استفاده میشده و میشه

  پاسخحذف
 3. باز هم سطحی نگری
  اولا بله از میلیاردها سال پیش خدا تصمیم داشت که بشر رو این کره باشد پس تمام کارها و آفریده هاش برای انسان است اینو قرآن هم میگه
  اگر زمین ماه نداشت نمیشد تقویم داشت اینو درک می کنی؟ یا اگر دو تاه ماه بود و هر کدام به یک صورت می چرخیدند مثل سیاره مشتری محاسبات علم نجوم با مشکل روبرو میشد.

  پاسخحذف
 4. باباجواب نداشته پیچونده.

  پاسخحذف
 5. بابا جان اعراب انقدرا هم کودن نبودن اونا دلیل این پدیده رو میخواستن نه روش استفاده از تقویم...این جور که به نظر میاد(البته از روی سطح!!) طرف جواب نداشته پیچونده.

  پاسخحذف
 6. دکتر:

  اگر استفاده از سال قمری شیوه دقیق برای مشخص کردن زمان است پس چرا ما از سال شمسی استفاده می‌کنیم و ماه قمری صرفا برای موقعیت‌های دینی استفاده میشود؟؟؟؟؟؟!!!!!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دوستان عزیز و اون احمق‌ها که به اسلام همچون خر به یونجه اعتقاد دارید،از لحاظ محاسبه زمانی‌ برای زمین اصلا ماه اهمیتی نداره این مدت زمانی که زمین در ۱ سال به دور خورشید می‌چرخه که سال نام داره و مدت زمانی‌ که ۱ بار به دور خودش می‌چرخه و شبو روز به وجود میاره مهمه.که اولین بار توسط خیّام کشف شد نه اسلام چون مسلمون‌های احمق حتا به این فکر نمیکنن که وقتی‌ تو جمادی الثانی هستن چرا ۱ وقتا ذله گرماس جمادی یعنی‌ یخ بندان و این اتفاق واسه این میافته که ماه‌های عربی‌ در سال چند روز عقب میوفتن.در ضمن اگه دین شما کاملا الهی با از طرف ۱ خدای بزرگ چرا همش وابسته به طبیعت هستین احمق ها؟شما از هر ماتریالیستی که بیشتر به طبیعت وابسته هستید.پس برید ۱کم تحقیق کنید بدون تعصب.در ضمن ماه شمسی‌ همین ماه قمری است که از همان مبدأ قمری محاسبه شده و می‌بینید که ما در عرض این ۱۴۰۰ سال به خاطره کم بودن روز‌های کمتر در سالهای عربی‌ ۱۳۹۰ هستیم و عرب‌ها ۱۴۳۶

   حذف