۲۹ مرداد ۱۳۸۹

قرآن . سوره بقره . آیه 228 . 233- متن آیه قرآن :
 :
« مردانی که بمیرند و زنانشان زنده مانند آن زنان از شوهر کردن باید خودداری کنند تا مدت 4 ماه و ده روز بگذرد (عده ) .... » (قرآن . سوره بقره . آیه 233)

در تاریخ می خوانیم :

حیی بن اخطب پدر "صفیه" پس از تبعید قبیله بنی النظیر توسط حضرت محمد به خیبر پناه میبرد، پس از حمله حضرت محمد به خیبر حیی بن اخطب پدر "صفیه" کشته می‌شود و کنان ابن ربیع شوهر "صفیه" پس از شکنجه در مقابل حضرت محمد به دلیل خفی کردن گنجهایی کشته می‌شود.
حضرت محمد که در آن زمان ۵۷ سال داشت همان شب با صفیه که در آن زمان ۱۷ سال داشته‌ است همبستر می‌شود.

- می بینیم که الله هرگز و هرگز در مقابل خواهشهای جنسی حضرت محمد مقاومت نکرده ! حتی در مورد "صفیه" الله از قانونی که قبلا گذاشته بود نیز چشم پوشی می کند ! و به روی مبارک هم نمی اورد که "صفیه" یک زن شوهردار است ! و برای همبستر شدن با حضرت محمد نیازمند نگهداشتن عده می باشد!

قرآن . سوره بقره . آیه 228 . 233
- متن آیه قرآن :

« زنهایی که طلاق داده شدند از شوهر کردن خودداری کنند تا سه پاکی بر آنها بگذرد. » (قرآن . سوره بقره . آیه 228)

- علت این سه ماه عده نگهداشتن را این می دانند که اگر زن آبستن است مشخص شود.
- سئوالی که مطرح می شود انست که مگر الله نگفته حضرت محمد خاتم الانبیاء و قرآن کتابی ابدی و ازلی است چگونه است که نمی دانسته امروزه با انجام یک ازمایش ساده حتی در روزهای اول حاملگی می توان به این مسئله پی برد! و دیگر نیازی برای نگهداشتن عده برای پی بردن به حاملگی نیست!

در ادامه همین آیه می گوید:

« زنان را بر شوهران حقوق مشروعی است چنانچه شوهران را بر زنان لیکن مردان را بر زنان فزونی و برتری خواهد بود ...» 

- و باز هم نمونه ای از تبعیض الله ، طرفداران حقوق مساوی زن و مرد در اسلام ! خودتان مشاهده می کنید که چگونه این آیه ابزاری برای تحقیر زن و فخر فروشی مردان خواهد شد.- نقد زندگی تاریخی حضرت محمد 
- جن در قرآن و اسلام 
- تناقضات قران
- آیا حضرت محمد معصوم بوده؟
 
 
 
 

۹ نظر:

 1. سوره ماده گوساله , توی برگ برگ قر-ان اههههههم که همش نقض حقوق بشر است . تمامش برای هموار کردن راه برای دزدی های محمد و شهوترانیهای این تازی و پیروانش است .

  پاسخحذف
 2. گاهی فکر میکنم : الله بنده محمد بوده چون خیلی از محمد حساب میبرده و دائم به نفع محمد آیه نازل میکرده

  پاسخحذف
 3. عامل بقای دین نامبارک اسلام همین ماله کشان و مفسرین هستند. امروز باوجود آزمایشات پزشکی هستند احمقهایی که عده میکنند البته این احمق ها خیلی وقتها ریش و چادر هم ندارند اما بدلیل نداشتن مطالعه ولو سطحی احمقند.قرآن را یک مرد دیوانه و روان پریش نوشته.

  پاسخحذف
 4. از کتابی که به دست مردان هوسران نوشته شده باشه چه انتظاری هست؟؟

  پاسخحذف
 5. اینجا 2تا بحث میاد وسط:
  1.تا اونجایی که من خبر دارم، هیچ کدوم از وسایل تست بارداری ر صورت استفاده در 3ماه اول ، دقت 100% ندارن.
  دومین بحثم بعدا میگم!:)

  پاسخحذف
 6. از طرفی در صیغه مدت این عده یک ماه و اندی است!!! دوستی در بالا گفته که در سه ماهه اول وسایل تست دقت کافی را ندارند. ونتیجتا این چهار ماه درست و منطقیه. اما در مورد صیغه چی؟ (که مدتش یک ماه و پانزده روزه) پس ماله کشان عزیز برای احکام حکمت تراشی نفرمایید!!!
  ضمنا با تست ادرار و یا آزمایش خون میشه براحتی بارداری رو تشخیص داد.اما اگر اینا امکان خطا دارند سونوگرافی که دقیقه!

  پاسخحذف
 7. دوستان بهتره قبل از گفتن هر حرفی کمی تحقیق کنید، در مورد این آیه هم نکات دیگری وجود داره واسه عده نگه داشتن زن نه فقط از لحاظه جسمی ( بارداری )

  پاسخحذف
 8. خوب برای اینکه اسلامه که مارو بدبخت و عقب افتاده دزدو کلاش زن ستیز کرده این اسلامه که مملکت مارو داره بباد میده .حالا تو خوشگ مقدس که اسلامو از بابت به ارث بردی هی بگو چرا به اسلام گیر میدین خیلی عذر میخوام باید بگم که تعصب کورت کرده داداش.

  پاسخحذف
 9. لطفا در مورد این قصه ای که گفتید یک سند معتبر و موثق معرفی کنید؟؟؟؟ در مورد اینکه شما گفتی قرآن کتابی است ازلی و خداوند چطور نمیدانسته که در آینده با آزمایشاتی میشود به راحتی باردار بودن زن را مشخص کرد لازم به ذکر است که قرآن کتابی است که در زمان جاهلیت اعراب نازل شده . در جایی که عقاید خرافی و اعتقادات مشرکانه وجود داشته و یکی از خصوصیات قرآن اینست که مطابق فرهنگ مردم آن زمان نازل شده یعنی طوری که فهم آیات برایشان مقدور باشد...

  پاسخحذف